Fat Kina

Fat Kina
Fat Kina
Fat Kina
Fat Kina
Fat Kina
Fat Kina
Fat Kina
Fat Kina

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FAT, Kina, 2 st, 1 par, 1900-tal, med karaktärers märke, dekor u nderglasyrblått, diameter ca 13 cm

Ett med ett kantnagg

896771

2021-03-30