Soffbord / Slagbord
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
SLAGBORD/ SIDOBORD, 1900-talets andra hälft, bemålat, med låda i sargen, höjd ca 60, diameter ca 60cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, repor, märken, fläckar
896776
Päivämäärä:
2021-04-02