Stege furu

Stege furu
Stege furu
Stege furu
Stege furu
Stege furu
Stege furu
Stege furu
Stege furu

Klubbat för:

650 SEK

1 000 SEK

STEGE, 1900-talets mitt, furu, hopfällbar, höjd ca 173, bredd 44-30 cm

Patina, ställvis hårdare bruksslitage märken, smuts, färgrester

896783

2021-04-03