Klubbat för:
650 SEK
1 000 SEK
STEGE, 1900-talets mitt, furu, hopfällbar, höjd ca 173, bredd 44-30 cm
Patina, ställvis hårdare bruksslitage märken, smuts, färgrester
896783
2021-04-03