Matbord teak
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
MÖBELFABRIKEN LINDEN, Horda, matbord, fanerat med teak, 1900-talets mitt, en iläggsskiva á 50 cm, höjd ca 73, 90x136 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitaga, bordsskiva med blekning, fläckar, repor samt två avslag
896785
2021-04-02