Matbord teak

Matbord teak
Matbord teak
Matbord teak
Matbord teak
Matbord teak
Matbord teak
Matbord teak
Matbord teak

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

MÖBELFABRIKEN LINDEN, Horda, matbord, fanerat med teak, 1900-talets mitt, en iläggsskiva á 50 cm, höjd ca 73, 90x136 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitaga, bordsskiva med blekning, fläckar, repor samt två avslag

896785

2021-04-02