Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
SOFFBORD, teak, 1960-tal, oktogonal form, löstagbara ben, diameter ca 90, höjd 51 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, märken, jack
896798
2021-03-31
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner