Klubbat för:
1 500 SEK
1 500 SEK
HANS AGNE JAKOBSSON, blomlampa / växtlampa, "G 98", Markaryd, 1960-tal, mässing, perforerad skärm, höjd ca 60 cm
Ej funktionstestad, slitage
896814
2021-03-31