Gunghäst Gemla

Gunghäst Gemla
Gunghäst Gemla
Gunghäst Gemla
Gunghäst Gemla
Gunghäst Gemla
Gunghäst Gemla
Gunghäst Gemla
Gunghäst Gemla
Gunghäst Gemla
Gunghäst Gemla

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GUNGHÄST, Gemla, inköpt på Nordiska Kompaniet, 1900-talets första hälft, vitmålad, plakettmärkt, höjd ca 101, totallängd 156 cm

Bruksslitage, sprickor, färgbortfall

896839

2021-04-01