Lars Rolf collage

Lars Rolf collage
Lars Rolf collage
Lars Rolf collage
Lars Rolf collage
Lars Rolf collage
Lars Rolf collage

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS ROLF (1923-2001): Komposition, signerad och daterad L Rolf -54, collage, bildmått 70x100 cm

896843

2021-03-30