Bäddfåtöljer ett par Ikea 1970-tal

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÄDDFÅTÖLJER, ett par, Ikea, 1971, på hjul, sitthöjd ca 40 cm, höjd 83, bredd 90 cm

Bruksslitage, fläckar

896845

2021-03-31