Bokhylla teak 1950-tal
2021-04-02
896861
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BOKHYLLA, 1950-tal, fanerat med teak, ett flyttbart hyllplan, skivklaff, underskåp, höjd ca 161 cm, 119x40 cm
Slitage, ena sidan med fanérskada upptill, det större underskåpet är låst och går inte att få upp