Bokhylla teak 1950-tal
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BOKHYLLA, 1950-tal, fanerat med teak, ett flyttbart hyllplan, skivklaff, underskåp, höjd ca 161 cm, 119x40 cm
Slitage, ena sidan med fanérskada upptill, det större underskåpet är låst och går inte att få upp
896861
2021-04-02