Matbord 1900-tal

Matbord 1900-tal
Matbord 1900-tal
Matbord 1900-tal
Matbord 1900-tal
Matbord 1900-tal
Matbord 1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOCKBORD, 1900-tal, fanerat med ek, höjd ca 73 cm, 203x75 cm

Slitage

896872

2021-04-02