Oljemålning 1800-tal

Oljemålning 1800-tal
Oljemålning 1800-tal
Oljemålning 1800-tal
Oljemålning 1800-tal
Oljemålning 1800-tal
Oljemålning 1800-tal

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MILES EDMUND COTMAN (1810-1858), tillskriven, fiskeläge, olja på duk, 51x60 cm

Dubblerad

896879

2021-03-30