Oidentifierad konstnär färglitografier

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (3), kompositioner med bokstäver, färglitografier, signerade, samtliga numrerade 23/44, bladmått 31x31 cm

896886

2021-03-31