Annabella Preisler Carlander

Annabella Preisler Carlander
Annabella Preisler Carlander
Annabella Preisler Carlander
Annabella Preisler Carlander

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANNABELLA PREISLER-CARLANDER, "Nattskog", olja på papper, monogramsignerad "AC", 1987 ca 38x 58 cm

896890

2021-03-30