Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
CURT ASKER (1930-2015), (2) Kompositioner, signerade Curt Asker, numrerade 25/49, 28/49, samt EA, etsningar, bladmått ca 27x39, 32x27
Oramade blad
896893
2021-03-30
Gör en kostnadsfri värdering här