Curt Asker

Curt  Asker
Curt  Asker

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CURT ASKER (1930-2015), (2) Kompositioner, signerade Curt Asker, numrerade 25/49, 28/49, samt EA, etsningar, bladmått ca 27x39, 32x27

Oramade blad

896893

2021-03-30