Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PETTER THOEN (född 1943): "Wow", signerad Thoen, 229/350, färglitografi, bladmått, ca 46x32 cm, blad i vit träram.
896894
2021-03-30
Gör en kostnadsfri värdering här