Maurice Moberg oljemålning
2021-03-31
896901
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MAURICE MOBERG (1923-2014): Höstlandskap, signerad Maurice Moberg, olja på duk, bildmått ca 63x76 cm