Klubbat för:
200 EUR
Utropspris
300 EUR
KERTTU NURMINEN, SKÅL, "Akileija", signerad Kerttu Nurminen, Nuutajärvi Notsjö, 1970-tal, filigranglas, höjd 17,5 cm, diameter 17,5 cm.
896906
2021-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här