Kerttu Nurminen Akileija skål

Kerttu Nurminen Akileija skål
Kerttu Nurminen Akileija skål
Kerttu Nurminen Akileija skål
Kerttu Nurminen Akileija skål
Kerttu Nurminen Akileija skål
Kerttu Nurminen Akileija skål

Klubbat för:

200 EUR

Utropspris

300 EUR

KERTTU NURMINEN, SKÅL, "Akileija", signerad Kerttu Nurminen, Nuutajärvi Notsjö, 1970-tal, filigranglas, höjd 17,5 cm, diameter 17,5 cm.

896906

2021-04-18