Ett par stolar och en karmstol rokoko
Klubbat för:
520 EUR
Utropspris
600 EUR
STOLAR, 2 + 1, rokoko, stoppad sits, stolar: bredd 49 cm, höjd 96 cm, sitthöjd 43 cm, karmstol: bredd 60 cm, höjd 90 cm, sitthöjd 37 cm, 1700-talets senare hälft
Slitage, skador, reparationer.
896919
2021-03-31