Ett par stolar och en karmstol rokoko

Klubbat för:

520 EUR

Utropspris

600 EUR

STOLAR, 2 + 1, rokoko, stoppad sits, stolar: bredd 49 cm, höjd 96 cm, sitthöjd 43 cm, karmstol: bredd 60 cm, höjd 90 cm, sitthöjd 37 cm, 1700-talets senare hälft

Slitage, skador, reparationer.

896919

2021-03-31