Leonard Forslund, akrylmålning
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
LEONARD FORSLUND (född 1959): "Wooden nation / small hedge border", a tergo signerad och daterad 2009, akryl på duk, 84x50, djup 3,5 cm
PROVENIENS: Galleri Thomas Wallner, Malmö, 2009
Ingår i temaauktionen Privat konstsamling, Malmö
Ytsmuts
896921
2021-04-06