Leonard Forslund, akrylmålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

LEONARD FORSLUND (född 1959): "Wooden nation / small hedge border", a tergo signerad och daterad 2009, akryl på duk, 84x50, djup 3,5 cm

PROVENIENS: Galleri Thomas Wallner, Malmö, 2009

Ingår i temaauktionen Privat konstsamling, Malmö

Kuntoraportti

Ytsmuts

896921

Päivämäärä:

2021-04-06