Maurice Moberg oljemålningar

Maurice Moberg oljemålningar
Maurice Moberg oljemålningar
Maurice Moberg oljemålningar
Maurice Moberg oljemålningar

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MAURICE MOBERG (1923-2014): (2) Skridskoåkare, sommarlandskap, signerad, olja på duk, bildmått ca 22x28 resp 22x27 cm

Ej examinerade ur

896932

2021-03-31