Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUNNAR THEANDER (1894-1975): Landsväg, signerad G Theander, akvarell, ca 47x58 cm
Vågigt papper
896933
2021-03-30
Gör en kostnadsfri värdering här