Gunnar Theander akvarell

Gunnar Theander akvarell
Gunnar Theander akvarell

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR THEANDER (1894-1975): Landsväg, signerad G Theander, akvarell, ca 47x58 cm

Vågigt papper

896933

2021-03-30