Clay Ketter, fotogravyr
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
CLAY KETTER (född 1961): "Detalis", signerad och daterad -00, numr. 12/32, fotogravyr, 29x28 cm
PROVENIENS: Galleri Magnus Åklundh, Malmö, 2002
Ingår i temaauktionen Privat konstsamling, Malmö
Ej examinerad ur ram
896937
2021-04-06