Clay Ketter, fotogravyr

Clay Ketter, fotogravyr
Clay Ketter, fotogravyr
Clay Ketter, fotogravyr
Clay Ketter, fotogravyr

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CLAY KETTER (född 1961): "Detalis", signerad och daterad -00, numr. 12/32, fotogravyr, 29x28 cm

PROVENIENS: Galleri Magnus Åklundh, Malmö, 2002

Ingår i temaauktionen Privat konstsamling, Malmö

Ej examinerad ur ram

896937

2021-04-06