Ritningshurtsar

Ritningshurtsar
Ritningshurtsar
Ritningshurtsar
Ritningshurtsar
Ritningshurtsar
Ritningshurtsar

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

RITNINGSHURTSAR, 3 st, slutet av 1900-talet, vitmålade, vardera modul med 10 fack, möjlighet att placera på varandra respektive hurts med höjd 64, 100x62 cm

Bruksslitage

896960

2021-04-02