Pablo Picasso Cote d´Azur
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PABLO PICASSO, efter, "Cote d´Azur", litografisk affisch signerad i trycket, tryckt av Mourlot, 1962, litografisk affisch, bladstorlek 99 x 66 cm.
Litteratur:
Czwiklitzer 177, Rodrigo 118
Oramad, ej märkt Henri Deschamps, gulnader, kantveck, nålhål
896984
2021-03-31