Skulptur Art Deco av Plagnet

Skulptur Art Deco av Plagnet
Skulptur Art Deco av Plagnet
Skulptur Art Deco av Plagnet
Skulptur Art Deco av Plagnet
Skulptur Art Deco av Plagnet
Skulptur Art Deco av Plagnet
Skulptur Art Deco av Plagnet
Skulptur Art Deco av Plagnet
Skulptur Art Deco av Plagnet
Skulptur Art Deco av Plagnet
Skulptur Art Deco av Plagnet
Skulptur Art Deco av Plagnet
Skulptur Art Deco av Plagnet
Skulptur Art Deco av Plagnet
Skulptur Art Deco av Plagnet
Skulptur Art Deco av Plagnet

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

SKULPTUR, Art Deco, 1920/30-tal, bemålad och patinerad zink, monterad på marmorplatta, signerad PLAGNET, höjd med sockel, 42, 113x13 cm

Nagg, ett finger av, sliten bemålning och patinering

896985

2021-03-30