Skulptur Art Deco av Plagnet
Klubbat för:
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
SKULPTUR, Art Deco, 1920/30-tal, bemålad och patinerad zink, monterad på marmorplatta, signerad PLAGNET, höjd med sockel, 42, 113x13 cm
Nagg, ett finger av, sliten bemålning och patinering
896985
2021-03-30