Arup Jensen olja på duk
Klubbat för:
4 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
ARUP JENSEN (1906-1956): stadsvy, olja på duk, signerad, mått ca 50x63 cm
Kuntoraportti
896994
Päivämäärä:
2021-04-01