Bengt Orup litografi

Bengt Orup litografi
Bengt Orup litografi
Bengt Orup litografi
Bengt Orup litografi
Bengt Orup litografi
Bengt Orup litografi
Bengt Orup litografi
Bengt Orup litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BENGT ORUP (1916-1996), abstrakt komposition, färglitografi, signerad samt numrerad 56/90, motivmått ca 49x39,5 cm

ej examinerad ur ram

896996

2021-04-01