Bengt Orup oljemålning

Bengt Orup oljemålning
Bengt Orup oljemålning
Bengt Orup oljemålning
Bengt Orup oljemålning

Klubbat för:

35 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BENGT ORUP (1919-1996): "Tanke i kvarter", signerad Orup, daterad a tergo 1950, olja på duk, ca 33,5 x 24,5 cm

896998

2021-04-06