Olle Borg, oljemålning

Olle Borg, oljemålning
Olle Borg, oljemålning
Olle Borg, oljemålning
Olle Borg, oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

5 000 SEK

OLLE BORG (född 1960): Utan titel, a tergo signerad Olle Bord och daterad 1997-98, oljelasyr och koppar på duk, 64x64 cm

PROVENIENS: Galleri Andréhn-Schiptjenko, Stockholm

Ingår i temaauktionen Privat konstsamling, Malmö

Smärre ytslitage, repor

896999

2021-04-06