Herman Österlund

Herman Österlund
Herman Österlund
Herman Österlund
Herman Österlund
Herman Österlund
Herman Österlund

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HERMAN ÖSTERLUND (1873-1964): Strandmotiv med nät, motiv från Arild, troligen Skäldervik upp mot Hallandsåsen, signerad, olja på pannå, 48x63 cm.

897000

2021-03-30