Antoni Tapies En samlares hem
Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
7 000 SEK
ANTONI TÀPIES (Spanien, 1923-2012): Marron diagonale, 1968, signerad och numrerad Tapies 7/75, färglitografi, bladstorlek ca 101x72 cm
LITTERATUR: Galfetti-Vogel 156
Oramad, kantveck, mindre reva
897002
2021-03-31