Antoni Tapies En samlares hem

Antoni Tapies En samlares hem
Antoni Tapies En samlares hem
Antoni Tapies En samlares hem
Antoni Tapies En samlares hem
Antoni Tapies En samlares hem
Antoni Tapies En samlares hem
Antoni Tapies En samlares hem
Antoni Tapies En samlares hem

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

7 000 SEK

ANTONI TÀPIES (Spanien, 1923-2012): Marron diagonale, 1968, signerad och numrerad Tapies 7/75, färglitografi, bladstorlek ca 101x72 cm

LITTERATUR: Galfetti-Vogel 156

Oramad, kantveck, mindre reva

897002

2021-03-31