Klubbat för:
1 900 SEK
1 500 SEK
FOLKE JUPITER (1913-1979), "Vid havet Ljusterö", signerad Jupiter, olja på duk, ca 65 x 58 cm
UTSTÄLLD
Claudelinska Huset, Ljugarn 1974
Smärre slitage
897010
2021-03-30