Folke Jupiter

Folke Jupiter
Folke Jupiter
Folke Jupiter
Folke Jupiter
Folke Jupiter
Folke Jupiter

Klubbat för:

1 900 SEK

1 500 SEK

FOLKE JUPITER (1913-1979), "Vid havet Ljusterö", signerad Jupiter, olja på duk, ca 65 x 58 cm

UTSTÄLLD
Claudelinska Huset, Ljugarn 1974

Smärre slitage

897010

2021-03-30