Thomas Broomé

Thomas Broomé
Thomas Broomé
Thomas Broomé
Thomas Broomé
Thomas Broomé
Thomas Broomé

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

THOMAS BROOMÉ (född 1971): "Skrimrande skuggor", signerad och daterad Broomé 2012, numrerad 28/50, pigmentutskrift på papper, ca 50x76 cm

PROVENIENS: Galleri Magnus Karlsson, Stockholm

Ingår i temaauktionen Privat konstsamling, Malmö

Ej examinerad ur ram

897022

2021-04-06