Sideboard i gustaviansk stil
2021-04-01
897025
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SIDEBOARD, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, fanerat, räfflad dekor, avsmalnande ben, höjd ca 80, 185x44 cm, nycklar finns
Btruksslitage