Jan Stenmark färgoffsettryck

Jan Stenmark färgoffsettryck
Jan Stenmark färgoffsettryck

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JAN STENMARK (född 1949): "Men i drömmen är det lite si och så med mig med", signerad Jan Stenmark, numrerad 7/150, färgoffset, bildmått ca 34x35 cm

897036

2021-03-31