Carin Carlsson, fotografi ur serien Caican

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CARIN CARLSSON (född 1963) "Love & Understanding
La Cicciolina & Sigmund Freud", ur serien Caican, signerad och daterad 1992, numr. 5/10, fotografi, bildyta 33x28 cm, djup metallram

Ingår i temaauktionen Privat konstsamling, Malmö

Bladet har fastnat på glaset

897039

2021-04-06