Carin Carlsson, fotografi ur serien Caican
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
CARIN CARLSSON (född 1963) "Love & Understanding
La Cicciolina & Sigmund Freud", ur serien Caican, signerad och daterad 1992, numr. 5/10, fotografi, bildyta 33x28 cm, djup metallram
Ingår i temaauktionen Privat konstsamling, Malmö
Bladet har fastnat på glaset
897039
2021-04-06