Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Kopia efter Per Eskilson "Målare på studieresa" (NM 1050, Nationalmuseum), monogramsignerad, olja på duk, ca 38x46 cm
Dubblerad
897047
2021-03-31
Gör en kostnadsfri värdering här