Bernhard Oscarsson oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BERNHARD OSCARSSON, Bernhard (1894-1977): Fjällmotiv, signerad och daterad Oscarsson 1941, olja, ca 23x32 cm

897051

2021-03-31