Skåp 1700-tal
Vollendet
2021-04-02
897060
| Höchstes Gebot | 9 600 SEK |
| Schätzwert | 8 000 SEK |
SKÅP, 1700-tal, 2-delat, bemålat, överdel med dörrpar med bakomliggande hyllinredning, underdel med 4 lådor, på kulfötter, höjd ca 186, 128x55 cm, nyckel finns
Renoverat och kompletterat, bruks och åldersrelaterat slitage, senare bemålning, spår efter insektsangrepp