Remmare 1900-tal

Remmare 1900-tal
Remmare 1900-tal
Remmare 1900-tal
Remmare 1900-tal
Remmare 1900-tal
Remmare 1900-tal
Remmare 1900-tal
Remmare 1900-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

REMMARE, 11 st, 1900-tal, grön glasmassa, snarlika, höjder ca 18-18,5 cm

Fotnaggar förekommer

897061

2021-04-01