Malmgryta

Malmgryta
Malmgryta

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

GRYTA, trefot, malm, diam 30,5, bredd inkl hänklar 37 cm, höjd 19,5

Bruksslitage, kantskador, insida med beläggning

897065

2021-03-30