Skulptur

Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTUR, biskviporslin, 1900-tal, efter Raffaele Monti, Copeland, höjd 57 cm

Lagning

897068

2021-03-30